Operacja Chaos 3 – Revange

W dniach 29-30/06 br. piecioosobowy oddział Ósmej Rangers wziął udział w operacji Chaos 3 – Revange (kryptonim Payslip). Miejscem działań były gęste i zróżnicowane lasy niedaleko Biskupca w warmińsko-mazurskim.


Rangersi tym razem wcielili się role najemników a ich celem było przechwycenie rakiety dalekiego zasięgu, która była w rękach partyzantów i dostarczenie jej do wskazanej wioski cywilów. Również odnalezienie paczek, które zostały zrzucone na teren Białogóry wraz z przekazaniem ich do tej samej wioski.


W tej misji liczyła się tylko kasa za odsprzedanie rakiety i paczek. Niestety nie poszczęściło nam się – w dwóch kontaktach ogniowych odnieśliśmy 100% strat i do gry powróciliśmy następnego dnia już jako niezależni najemnicy oddając się całkowicie pod dowództwo Pathfinder Platoon. Razem jednak w ciągu kilku ostatnich godzin zdołaliśmy powiększyć konto z zera do 30.000$ – co stanowiło wynagrodzenie za przejęcie i dostarczenie 3 paczek.
Nasza współpraca pozwoliła Pathfinder Platoon uplasować się na drugim miejscu zaraz po Krukach.

Bawiliśmy się wybornie, wnioski na przyszłość już wyciągnięte.
Z punktu organizacyjnego i fabularnego to była świetnie przemyślana gra i już teraz myślimy o powrocie na warmińsko-mazurskie bagna.

Foto: Morwa

Please like & share: